Fotogalerie

Virtuální prohlídka kostelem

 

Navštivte náš farní kostel i virtuálně na adrese www.vr.4fan.cz
Svátost křtu


Křty a příprava rodičů na křest dítěte

Svátost křtu se v naší farnosti v roce 2016 bude vysluhovat buď 2. nebo 3. neděli v kalendářním měsíci (dle liturgického kalendáře). O křest mají právo žádat rodiče, kteří bydlí na území naší farnosti, tedy buď v Karolince nebo v Novém Hrozenkově. Rodiče, kteří nemají pobyt na území farnosti musí mít ke křtu vždy i souhlas kněze ze své farnosti kde bydlí. Prosíme rodiče, aby se ke křtu přihlašovali vždy alespoň 2 – 3 týdny předem. Je nutné předložit Rodný list dítěte.

 

Křest dospělých

Příprava na přijetí svátosti křtu u dospělých obvykle probíhá celý rok. Zájemci o přijetí svátosti křtu z řad dospělých kontaktujte prosím správce farnosti.