Virtuální prohlídka kostelem

Právě připojeni - hostů: 11

Farnost Nový Hrozenkov

Vítáme Vás na oficiálních stránkách římskokatolické farnosti Nový Hrozenkov

Naše farnost spadá pod Arcidiecézi Olomouckou, Děkanát Vsetín.

Do naší farnosti patří občané Nového Hrozenkova a Karolinky.

V městysu Nový Hrozenkov se nachází farní kostel sv. Jana Křtitele a farní budova.

V městě Karolinka se nachází filiální kostel Panny Marie Karmelské.

Farnost spravují od září 1998 kněží Společnosti Božího Slova.

___________________________________________________________________________________________________

Misijní neděle

Farní zpravodaj 2018/3 - říjen

V neděli 14. října vyšlo nové číslo Farního zpravodaje. Naleznete jej v sekci Farní zpravodaj ve formátu .pdf.

Pastorační rada

V neděli 21. října v 18 hodin se koná zasedání pastorační rady farnosti, prosím členy o účast.

Zapisování mešních úmyslů

Zapsat mešní úmysly na druhé pololetí (čevenec-prosinec) roku 2018 je ještě možno:

- pro filiální kostel v Karolince v zákristii v Karolince (u pana kostelníka Jan Vítka)

- pro farní kostel v Novém Hrozenkově denně po 16 hodině na tel: 604 279 637 (I. Petřeková)

Aktuálně

Příští sobotu 13. října nebude sloužena ve farnosti mše svatá z důvodu nepřítomnosti kněze ve farnosti.

Úmysl živého růžence na měsíc říjen

Aby u mužů a žen zasvěcených Bohu vzplálo misijní nadšení a byli nablízku chudým, vyhnancům a těm, kdo jsou umlčeni a nemají slovo.