Virtuální prohlídka kostelem

Právě připojeni - hostů: 20

Farnost Nový Hrozenkov

Vítáme Vás na oficiálních stránkách římskokatolické farnosti Nový Hrozenkov

Naše farnost spadá pod Arcidiecézi Olomouckou, Děkanát Vsetín.

Do naší farnosti patří občané Nového Hrozenkova a Karolinky.

V městysu Nový Hrozenkov se nachází farní kostel sv. Jana Křtitele a farní budova.

V městě Karolinka se nachází filiální kostel Panny Marie Karmelské.

Farnost spravují od září 1998 kněží Společnosti Božího Slova.

___________________________________________________________________________________________________

Zapisování mešních úmyslů

Mešní úmysly na I. pololetí roku 2020 (leden-červen 2020) se budou zapisovat v neděli 8. prosince 2018 po mších svatých.

Příležitost ke svátosti smíření

V sobotu 14. prosince bude v naší farnosti příležitost ke svátosti smíření před Vánoci. V Karolince od 14 do 15 hod. a v Novém Hrozenkově od 15 do 16 hod.

Úmysl živého růžence na měsíc prosinec

Modleme se, aby každá země připravila nezbytné odpovídající kroky pro zajištění budoucnosti nejmladší generace, především těch, kteří nepřiměřeně strádají.

Zapisování mešních úmyslů

Mešní úmysly na I. pololetí roku 2020 se budou zapisovat v neděli 8. prosince 2019 po mši svaté.

Mešní úmysly na II. pololetí roku 2019 je možno zapsat :

- pro filiální kostel v Karolince v zákristii v Karolince (u pana kostelníka Jana Vítka)

- pro farní kostel v Novém Hrozenkově denně po 16 hodině na tel: 604 279 637 (I. Petřeková)

Farní zpravodaj - příspěvky

Příspěvky do vánočního čísla Farního zpravodaje odevzdávejte prosím do pondělí 9. prosince 2019. Předem děkujeme.

Pastorační rada farnosti - zápis

Zápis z pastorační rady farnosti konané ve středu 13. listopadu 2019 naleznete v sekci Pastorační a ekonomická rada.