Virtuální prohlídka kostelem

Právě připojeni - hostů: 22

Farnost Nový Hrozenkov

Vítáme Vás na oficiálních stránkách římskokatolické farnosti Nový Hrozenkov

Naše farnost spadá pod Arcidiecézi Olomouckou, Děkanát Vsetín.

Do naší farnosti patří občané Nového Hrozenkova a Karolinky.

V městysu Nový Hrozenkov se nachází farní kostel sv. Jana Křtitele a farní budova.

V městě Karolinka se nachází filiální kostel Panny Marie Karmelské.

Farnost spravují od září 1998 kněží Společnosti Božího Slova.

___________________________________________________________________________________________________

Farní zpravodaj 2019/3 - říjen

Na Misijní neděli 20. října 2019  vyšlo nové číslo Farního zpravodaje. Naleznete jej v sekci Farní zpravodaj ve formátu .pdf.

Úmysl živého růžence na měsíc říjen

Modleme se společně, aby inspirace Ducha Svatého vedla církev k novému rozkvětu misií. Modleme se také za všechny z naší farnosti, kteří se připravují k přijetí svátosti biřmování.

Zapisování mešních úmyslů

Mešní úmysly na II. pololetí roku 2019 je možno zapsat :

- pro filiální kostel v Karolince v zákristii v Karolince (u pana kostelníka Jana Vítka)

- pro farní kostel v Novém Hrozenkově denně po 16 hodině na tel: 604 279 637 (I. Petřeková)

Pastorační rada farnosti - zápis

Zápis z pastorační rady farnosti konané ve středu 4. září 2019 naleznete v sekci Pastorační a ekonomická rada.