Virtuální prohlídka kostelem

Právě připojeni - hostů: 5

Farnost Nový Hrozenkov

Vítáme Vás na oficiálních stránkách římskokatolické farnosti Nový Hrozenkov

Naše farnost spadá pod Arcidiecézi Olomouckou, Děkanát Vsetín.

Do naší farnosti patří občané Nového Hrozenkova a Karolinky.

V městysu Nový Hrozenkov se nachází farní kostel sv. Jana Křtitele a farní budova.

V městě Karolinka se nachází filiální kostel Panny Marie Karmelské.

Farnost spravují od září 1998 kněží Společnosti Božího Slova.

___________________________________________________________________________________________________

Zapisování mešních úmyslů

Mešní úmysly na I. pololetí roku 2018 (leden-červen 2018) se budou zapisovat v sobotu 25. listopadu 2017 od 8 do 11 hodin na faře v Novém Hrozenkově. V Karolince pak v neděli 26. listopadu 2017 po mši sv. v místnosti pod věží. Prosím o využití těchto termínů k zapsání úmyslů. Předem děkujeme.

Svátost smíření před Vánoci

Příležitost přistoupit ke svátosti smíření před Vánoci bude v naší farnosti v sobotu 9. prosince. V Karolince od 14 do 15 hodin a v Novém Hrozenkově od 15 do 16 hodin. Využijte prosím tento termín, kdy bude zpovídat více kněží.

Farní zpravodaj 2017/3 - říjen

Na Misijní neděli 22. října vyšlo nové číslo Farního zpravodaje. Naleznete jej v sekci Farní zpravodaj ve formátu .pdf.

Úmysl živého růžence na měsíc listopad

Modleme se společně za všechny zesnulé z naší farnosti. Modleme se za dar víry pro hledající.